עתיד מבטיח

עתיד מבטיח

תוכן העניינים

מי אנחנו?  |  יאנסן אימונולוגיה: עתיד מבטיח  |  צוות האימונולוגיה של יאנסן  

מי אנחנו?

ההיסטוריה שלנו

קיבלנו את שמנו מד"ר פול יאנסן, שהחל את המחקר שלו בבלגיה לפני יותר מ- 50 שנה. 
ד"ר פול, כפי שקראו לו, היה חוקר ויזם מוכשר ונלהב, אך לפני הכל הוא היה רופא שרצה לעזור לחולים. האופן שבו שילב ד"ר פול מצוינות מדעית עם דאגה עמוקה לאנושות ועם ניהול מתוך חזון לעתיד מעורר בנו השראה גם היום.

האני מאמין של יאנסן: לעבוד יחדיו למען החולים
האני מאמין שלנו קורא לנו לחשוב בראש ובראשונה על צורכיהם ורווחתם של האנשים שאותם אנו משרתים. האני מאמין שלנו הוא יותר מרק מצפן מוסרי – אנו מאמינים שזהו גם מתכון להצלחה עסקית.

"אנו מאמינים שהאחריות שלנו היא בראש ובראשונה כלפי הרופאים, האחיות והמטופלים, כלפי האמהות והאבות וכל האחרים המשתמשים במוצרים ובשירותים שלנו. עלינו למלא את צורכיהם ולעשות זאת תוך הקפדה על איכות לא-מתפשרת בכל מעשינו…"

רוצה להכיר אותנו יותר, אתר יאנסן ישראל

יאנסן אימונולוגיה: עתיד מבטיח
אנו פועלים בלהט ובמסירות להגשמת החזון שלנו: שינוי חייהם של החולים. אנו נמשיך לחקור ולפתח על בסיס התגליות הקיימות ולחלוק את הידע עם שותפינו מחוץ ומפנים, כדי לסייע בשינוי פניה של האימונולוגיה. עשייה זאת והשימוש במחקר פורץ דרך ובטכנולוגיות מתקדמות, יעזרו לנו לכבוש את היעד: אבחון מוקדם יותר, ולבסוף גם פיתוח טיפולים מונעים ומרפאים.
אנו מנצלים את המומחיות ואת יכולות המחקר שלנו בתחום הדלקת גם כדי לפתח טיפולים נגד מחלות ריאה ובהן אסתמה ומחלת ריאה חסימתית כרונית (COPD).
צוות האימונולוגיה של יאנסן שם לו למטרה למלא את צורכיהם של כל השווקים שלנו. אנו עובדים לצד אנשי רפואה, ארגוני חולים בתחום ואנשי עניין אחרים, כדי לספק להם מידע והדרכה רפואית המותאמים להם אישית, שיסייעו להם לטפל ביעילות רבה יותר במטופלים הסובלים ממחלות דלקתיות המתווכות על-ידי מערכת החיסון.

ביאנסן, אנו דואגים לאזן את המורשת שלנו בפיתוח טיפולים ביולוגיים באמצעות התמקדות גם בקידום מחקר לפיתוח מולקולות קטנות לטיפול במחלות דלקתיות המתווכות על-ידי מערכת החיסון ובמחלות ריאה. פיתוח תיק מוצרים חזק של מולקולות קטנות יאפשר לנו למלא את צרכיה של אוכלוסיית מטופלים מגוונת על ידי פיתוח קו מוצרים מגוון הכולל מטרות חדשות לטיפול, מנגנוני פעולה חדשים ודרכי מתן מתקדמות. קו התרופות הזה יכלול טיפולים במתן פומי ובשאיפה.

 

צוות האימונולוגיה של יאנסן

צוות האימונולוגיה של יאנסן:  מי אנחנו?
צוות האימונולוגיה של יאנסן מורכב מרשת בין-לאומית של אנשים ושותפויות בעלי משימה כוללת אחת: לספק מענה לצרכים רפואיים שטרם נענו במחלות דלקתיות המתווכות על-ידי מערכת החיסון, ולאפשר למטופלים הסובלים ממחלות מחלישות אלה לקיים אורך חיים תקין. אנו מאמינים שההיסטוריה שלנו, שיתופי הפעולה שלנו וצוות החוקרים המסור שלנו מציבים אותנו בחזית המחקר האימונולוגי, ומאפשרים לנו לפתח טיפולים פורצי דרך העונים על צורכיהם של מיליוני מטופלים ברחבי העולם הסובלים ממחלות דלקתיות המתווכות על-ידי מערכת החיסון.

מחויבים למצוינות בתחום האימונולוגיה
כאן, ביאנסן, אנו עובדים לצד גדולי המומחים מכל העולם בתחומי האקדמיה והתעשייה, ועם ארגוני חולים וארגונים מקצועיים. חזוננו המשותף הוא להעניק תקווה חדשה ובריאות טובה לחולים במחלות חיסוניות וכן להקל על משפחותיהם.
הסוגים הנפוצים ביותר של מחלות אלה הם דלקת מפרקים שגרונית, מחלות מעי דלקתיות ופסוריאזיס (ספחת), אך קיימים סוגים נוספים רבים של מחלות דלקתיות המתווכות על-ידי מערכת החיסון. מחלות אלה עלולות להיות מעמסה כבדה, הן גופנית והן רגשית, על החולים מכיוון שפעמים רבות הן מחלישות אותם, ופוגעות באיכות החיים שלהם באופן משמעותי. המחלות משפיעות גם על חיי משפחות החולים ושל אלה המטפלים בהם.

אנו, ביאנסן, גאים במבחר המוצרים החזק שלנו לטיפול בכמה מהמחלות המתווכות על-ידי מערכת החיסון הנפוצות ביותר בתחומי הראומטולוגיה, הגסטרואנטרולוגיה והדרמטולוגיה. יש לנו שלושה מוצרים עיקריים, לרבות טיפולים ראשונים מסוגם (first-in-class), אך אנו מכירים בכך שאין פתרון כולל לחולים במחלות מורכבות אלה. אנו מאמינים שיש להשקיע בתחומים המתפתחים של המדע מתוך הבנה שיש צורך בנקודות מבט מגוונות ושונות, כדי למצוא טיפולים פורצי דרך או פתרונות למטופלים. טיפולים ופתרונות אלו יכולים להיווצר גם במעבדות שאינן שלנו, ולכן שיתופי פעולה כל כך חשובים לנו.

דברו עלינו ברשת

לחץ על קופת החולים שלך למידע נוסף

הרשמה לניוזלטר

באתר זה ייאסף אך ורק המידע אשר את/ה בוחר למסור על מנת שתוכל לקבל מידע נוסף. במסירת פרטיך הנך מאשר/ת שקיבלת את המדיניות המשפטית והמדיניות הפרטית של האתר.
כמו כן, במסירת פרטיך הנך מסכימ/ה לקבל מידע מטעם יאנסן ישראל.